Карпатські зорі

Забронювати номер зараз

tea

Проведення літньої відпустки на бальнеологічних курортах сприятливо позначається на здоров’ї всього організму. І найсприятливішу дію разом зі свіжим повітрям надає мінеральна вода. Оскільки в мінеральній воді розчинено багато мікроелементів таких, як калій, магній, марганець, сірка, залізо, селен, певна кількість дорогоцінних металів і багато інших компонентів, тому під час приймання води або купання, всі ці речовини сприятливо впливають на організм людини.

Широку популярність здобула система оздоровлення , що включає лікування мінеральною водою вживаючи її всередину, а також у вигляді ванн, орошення кишечника .

В косівському санаторії “Карпатські зорі” для питного застосування використовується власна хлоридно-натрієва мінеральна вода з підвищеним вмістом органічних речовин.

Показання для застосування:

– хронічні гастрити типу В з нормальною кислотоутворюючою й секреторною функцією шлунка у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;

– хронічні гастрити типу А зі зниженою кислотоутворюючою й секреторною функцією шлунка у стадії компенсації та субкомпенсації;

– хронічні коліти у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;

– хронічні некалькульозні холецистити різної етіології у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;

– хронічні пієлонефрити у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;

– сечокам’яний діатез без порушень прохідності сечовивідних шляхів;

– стани, що супроводжуються пригніченням неспецифічних адаптаційних реакцій та зниженням імунологічної реактивності організму.

Приймання мінеральної води у вигляді ванн, купання в басейні з мінеральною водою сприяє лікуванню хвороб шлунково-кишечного тракту, печінки, нирок, сечового міхура, бронхітів, подагри, радикулітів, нервової і серцево-судинної систем, ожиріння, сприяє гартуванню організму людини, підвищенню його опірності застудним захворюванням.