Карпатські зорі

Забронювати номер зараз

tea

Лікувальний масаж – терапевтичний метод, відомий з давніх часів. Незважаючи на те, що сучасна медицина та фармакологія мають найширші можливості для лікування практично будь-яких захворювань, все ж таки залишається ймовірність розвитку побічних ефектів. У той же час є великий спектр показань при яких в комплекс терапії більшості захворювань включається лікувальний масаж, і ця методика не втрачає своєї актуальності ось вже багато років.

У чому полягає дія масажу?

Лікувальний масаж – безпосередньо впливає на рецептори, розташовані на поверхні людського тіла, і на більш глибокі структури (м’язи, судини, внутрішні органи). Правильно вибрана техніка сприяє посиленню кровообігу і відтоку лімфи з внутрішніх органів і тканин, стимулює викид в кров біологічно активних речовин, що підвищують захисні сили організму.

Залежно від виявленого захворювання, стадії його розвитку і ряду інших параметрів підбирається кратність процедур лікувального масажу. Нерідко вже після першого сеансу пацієнти відзначають поліпшення стану, але в більшості випадків все ж таки необхідна лікувальна процедура по курсовій системі, що дозволяє природним захисним силам організму включитися в роботу.